Corinne Kennedy yra „Commercial Appeal“ reporterė.

Corinne Kennedy yra „Commercial Appeal“ reporterė.

Į šias diskusijas nebuvo įtrauktos galimos skiepijimo politikos išimtys.

„Nesant jokių pakeitimų valstybės įstatuose ar vietinėse gairėse, darome prielaidą, kad tėvai ir toliau bus atsakingi už vaikų skiepijimą ir įrodymų pateikimą mokykloms“, – sakė jis.

„Rajonas nuolat peržiūrės šią vasarą sugrįžusių studentų įrašus ir siųs skambučius bei žinutes, kad primintų šeimoms apie skiepijimo reikalavimus, reikalingus norint patekti į šį rudenį“, – sakė Phillipsas.

Kate Crowder, Germantauno savivaldybės mokyklos rajono viešosios informacijos pareigūnė, sakė, kad rudens registracija pradėta praėjusią savaitę, tačiau iki šiol rajone nebuvo pastebėta reikšmingo skiepijimo rodiklių skirtumo nuo pastarųjų metų. Jei artėjant mokslo metams tai taps problema, rajonas tartis su sveikatos departamentu, kaip elgtis, sakė ji.

„Kol kas nemanome, kad tai bus problema Germantaune“, – sakė ji. „Vis dar reikalaujame, kad mūsų darželio ir septintos klasės mokiniai pateiktų skiepų įrašus.

Dr. Jonas McCullersas, UTHSC infekcinių ligų skyriaus pirmininkas ir Le Bonheur vaikų ligoninės vyriausiasis pediatras, sakė, kad kiekvieną vasarą buvo paskutinę minutę stengiamasi paskiepyti studentus.

Atnaujinimas: kitą savaitę Shelby County sugriežtins restoranų ir barų taisykles

Sveikatos apsaugos naujienos: Memfio srities ligoninės prisitaiko prie COVID-19 iššūkių, tuo tarpu kyla daugiau netikrumo

„Šiais metais viskas blogiau nei įprastai, bet mes jau seniai susitvarkome“, – sakė jis. „Manau, kad mums ten viskas bus gerai“.

Nuo tokios ligos kaip tymai, kuri yra neįtikėtinai užkrečiama, Tenesio valstijoje, kurioje skiepų išimtys leidžiamos tik dėl religinių ar medicininių priežasčių, turėtų ilgai mažėti skiepų skaičius, kad sumažėtų bandos imuniteto lygis. Jei pandemija tęsis kitais mokslo metais ir žmonės ir toliau atidės įprastines sveikatos priežiūros paslaugas, problema gali dar labiau paaštrėti.

„Trumpuoju laikotarpiu aš taip nesijaudinu, bet, žinoma, jei toks skiepų vengimas tęstųsi keletą metų, tikriausiai patektume į bėdą“, – sakė McCullersas.

Prie šios istorijos prisidėjo „Commercial Appeal“ žurnalistai Samas Hardimanas ir Laura Testino.

Corinne Kennedy yra „Commercial Appeal“ reporterė. Su ja galite susisiekti el. paštu Corinne.Kennedy@CommercialAppeal.com arba Twitter @CorinneSKennedy.

Tippah apygardos ligoninė yra pagrindinė jos pavadinimo grafystė Misisipės ir Tenesio pasienyje. Nuo tada, kai jis buvo atidarytas Ripley mieste, Misisipės valstijoje, 1950 m., jis nuolat buvo vienas didžiausių darbdavių 22 000 žmonių apygardoje ir galbūt vienintelė įstaiga, be apygardos kalėjimo, kuri pastaruosius 70 metų dirbo visą dieną kiekvieną dieną. , sakė ligoninės generalinis direktorius Patrickas Chapmanas.

"Ekonominis poveikis yra milžiniškas", – sakė Chapmanas. „Tačiau žmogaus poveikis yra neišmatuojamas. Čia kiekvieną dieną gelbėjamos gyvybės. Tippah apygardos vadovai ir įmonės labai greitai pasakys, kad negalime išgyventi be savo ligoninės.

Jo teikiama skubi pagalba buvo labai svarbi pastaruosius kelis mėnesius. Dešimtys COVID-19 pacientų pateko į ligoninės skubios pagalbos skyrių, gegužę sakė Chapmanas, daugelis jų turi būti stabilizuoti ir perkelti į didesnes ligonines intensyviajai priežiūrai. Pasak Misisipės sveikatos departamento, nedidelė grafystė pranešė apie 138 atvejus (nors tikrasis skaičius tikriausiai didesnis) ir 11 mirčių nuo liepos 7 d.

Vietos naujienos: Memfio ligoninėms, kovojančioms su COVID-19, pacientai turi grįžti dar viena kliūtis

Susiję: Memfio srities ligoninės prisitaiko prie COVID-19 iššūkių, tuo tarpu kyla daugiau netikrumo

Kaip pagrindinis sveikatos priežiūros šaltinis grafystėje – o kaimyninėje Bentono apygardoje nėra ligoninės – Tippah apygardos ligoninė balansavo su unikaliais pandemijos keliamais iššūkiais kartu su mažėjančiomis pajamomis iš atšauktų pasirenkamųjų procedūrų ir mažėjančių apsilankymų greitosios medicinos pagalbos skyriuje, be vis blogėjančių finansinių problemų. Kovos, kurias matė beveik visos JAV kaimo ligoninės, Čepmenas gyrė 240 ligoninės darbuotojų, tačiau pripažino COVID-19 aukų skaičių.

„Aiškiai tariant, tie, kurie nuolat yra priekinėse linijose, yra išsekę – protiškai, fiziškai ir emociškai. Jie nerimauja dėl savo pacientų, kurių daugelis mirė. Jie yra susirūpinę dėl perdavimo jų šeimoms ir bendruomenėms pavojaus. Be to, jie nerimauja, ar dėl sumažėjusio pacientų skaičiaus ir pajamų nereikės atleisti iš darbo ar atleisti iš darbo“, – sakė Chapmanas. „Neskaitant ilgų valandų ir begalinio (asmeninių apsaugos priemonių) nešiojimo ir nusivilkimo, jie baiminasi, kad COVID-19 bus maratonas, o ne sprintas. Jie puikiai žino, kad čia pasilikti.

Kaimo ir miesto bendruomenės pandemiją išgyveno skirtingai, tačiau kaimo ligoninės patyrė didelių finansinių nesėkmių, nepaisant viruso paplitimo jų vietovėje. Net kai miestai ir apskritys ir toliau atsidaro, o ligoninės atnaujina pasirenkamas procedūras, kai kurie patiria finansinę žalą. Kai tos kaimo ligoninės uždaromos, gyventojai įstrigo sveikatos priežiūros dykumose, o mažų miestelių ekonomika nyksta, todėl atsiranda finansinių sunkumų ciklas.

Vidurio pietuose ir žemyn į Misisipės deltą kaimo ligoninės jau dešimtmečius kovoja dėl mažėjančio kaimo gyventojų skaičiaus, privačių draudikų ligoninėms mokamų tarifų, net didėjant draudimo įmokoms, ir kai kurių valstijų sprendimo neplėsti Medicaid. . Kaimo ligoninės gali labai skirtis pagal dydį ir geografinę izoliaciją, tačiau paprastai jos apibrėžiamos kaip ne didmiesčio apskritys, kuri apima maždaug pusę šalies ligoninių. Pasak JAV sveikatos išteklių ir paslaugų administracijos, vienas iš penkių amerikiečių priklauso nuo kaimo ligoninės kaip pagrindinio sveikatos priežiūros šaltinio.

Remiantis Šiaurės Karolinos universiteto kaimo sveikatos tyrimų programa, nuo 2010 m. buvo uždaryta mažiausiai 16 kaimo ligoninių Tenesyje, Arkanzase ir Misisipės valstijose, o ligoninių lovų neteko daugiau nei 500. Visoje šalyje vien praėjusiais metais uždaryta 19 kaimo ligoninių, o nuo metų pradžios – 12, įskaitant Decatur apygardos bendrąją ligoninę Decatur grafystėje, Tenesyje, kuri buvo uždaryta balandžio 15 d . Uždaryta dėl galimų įmonių nesąžiningų veiksmų. valdyti ligoninę , o ne pandemiją.

Visoje valstijoje: COVID-19 atskleidžia grynųjų pinigų trūkumą daugelyje Tenesio ligoninių, pagreitindamas „lėtai judančio traukinio avariją“

Daugiau: Gov. Lee paskelbė apie 10 mln. USD dotacijų, skirtų kaimo ligoninėms išlaikyti per COVID-19 krizę

Visos ligoninės, kurioms gresia didelis uždarymo pavojus trijose valstybėse, laikomos būtinomis jų bendruomenėms, o tai reiškia, kad jos aptarnauja pažeidžiamas, geografiškai izoliuotas populiacijas ir yra ekonomikos ramsčiai.

„Tobula žalingų finansinių padarinių audra“

Misisipės ir Tenesio valstijose ekonomistai, ligoninių administratoriai ir sveikatos priežiūros politikos ekspertai nurodė, kad Medicaid neplečiama kaip viena iš pagrindinių priežasčių, dėl kurių kaimo ligoninėms sunku išgyventi.

Misisipės valstijos įstatymų leidžiamosios valdžios respublikonai blokavo Medicaid plėtros pasiūlymus 2013 m., kai kurie nurodė susirūpinimą dėl didėjančių sveikatos priežiūros išlaidų, o kiti teigė nematę įrodymų, kad programos išplėtimas būtų veiksmingas. Tenesis yra pirmoji valstija, pasiūliusi pereiti prie „Medicaid“ finansavimo blokinės dotacijos formulės, kurią visapusiškai įvertino sveikatos priežiūros bendruomenė. Šis pasiūlymas vis dar laukia patvirtinimo iš Medicare ir Medicaid paslaugų centrų.

Timothy H. Moore’as, Misisipės ligoninių asociacijos prezidentas ir generalinis direktorius, nubrėžė tiesioginę ribą tarp Medicaid neplėtimo ir tų piniginių bėdų.

„Šiaurės Misisipės ligoninių ateitis yra kritiniame taške“, – sakė jis. „Jų ateitį ir, tikėtina, bendruomenių, kurioms jie tarnauja, ateitį daugiausia lems tai, ar Misisipės vadovybė sveikatos priežiūrą padarys prioritetu ir nustos žaisti politiką su žmonių sveikata.

Eliotas Fishmanas, vyresnysis „Families USA“ sveikatos politikos direktorius, sakė, kad kaimo ligoninėse aptarnaujama daug žmonių, kurie nėra apdrausti. Jau ir taip nedidelės maržos – dėl mažesnio pacientų skaičiaus, kad būtų galima padengti pastoviąsias ligoninės eksploatavimo išlaidas – buvo nubrėžta popierinė dalis, nes planinės procedūros išnyko uždarant. maasalong-official.top Ne visi tie pacientai grįžta, kai viskas atsidaro.

Be to, nors mažesnis COVID-19 paplitimas bendruomenėje yra neabejotinai geras dalykas, tai taip pat reiškia, kad į ligonines patenka dar mažiau pacientų.

„Dabar jie tikrai turi tiesiog puikią žalingų finansinių padarinių audrą“, – apie kaimo ligonines sakė Fishmanas. „Jie praranda žmones, kurie gali atidėti sveikatos priežiūrą, jie negauna pajamų valstybėse, kuriose nėra didelio COVID-19 plitimo, jie negauna pajamų iš to ir turi daug neapsidraudusių žmonių.

Nors tai nėra panacėja, Fishmanas teigė, kad kaimo ligoninėms daug geriau sekasi valstijose, kurios išplėtė Medikaidą, kur federalinė vyriausybė apmoka 90% išlaidų. Daugelis valstybių padengia tuos likusius 10% apmokestindamos ligonines, todėl programa yra neutrali pajamų, o kartais ir pajamų generatorius valstybėms, sakė jis.

Planų atnaujinimas: „Nemanau, kad grįžimas yra geras pasirinkimas“: ekspertas sako, kad Shelby County gali išmokti gyventi 2 fazėje

Daugiau: Memfio srities ligoninėse iš naujo pradedamos pasirenkamos procedūros – palaima pacientams ir ligoninių rezultatams

2012 m. Bobas Nealas, Misisipės aukštojo mokslo institucijų vyresnysis ekonomistas, atliko galimų Medicaid plėtros valstijoje rezultatų analizę. Jis teigė, kad neseniai „Medicaid“ plėtra Misisipė galėjo kainuoti apie 350 mln.

„Tyrimo rezultatai parodė, kad padidinus išlaidas sveikatos priežiūrai Misisipėje atsiras ne tik daugiau sveikatos priežiūros paslaugų teikėjų, bet ir paskatintų ekonomiką“, – sakė jis.

Už darbo vietas, kurios būtų sukurtos, būtų mokama gerokai daugiau nei vidutinis atlyginimas valstybei, o tie žmonės moka mokesčius ir išleidžia savo atlyginimus vietoje, sakė Nealas. Jis teigė, kad Medicaid neplėtimas buvo svarbus veiksnys Misisipės kaimo ligoninių kovose, tačiau teigė, kad būtų pernelyg supaprastinta susieti visas ligoninių problemas.

„Misisipė yra viena skurdžiausių valstijų šalyje, jos pajamos vienam gyventojui yra mažiausios (ir) tai labai kaimiška valstybė“, – sakė jis. „Kaimo vietovėse gyvenantys žmonės paprastai yra vyresni, skurdesni ir turi daugiau sveikatos problemų, todėl labai svarbu, kad šalia būtų ligoninė. Tačiau kadangi kaimo vietovės yra labai mažai apgyvendintos, ligoninėms sunku išlikti finansiškai gyvybingoms.

Ripple efektai

Kaimas yra bendras žodis, apibūdinantis tokias pat įvairias vietoves, kaip ir jose gyvenantys žmonės. Tačiau kaimo vietovėse visoje šalyje vyksta panašūs demografiniai pokyčiai. Apskritai kaimo gyventojai mažėja, skursta ir sensta.

Šioms tendencijoms tęsiantis, kaimo ligoninių pusiausvyra tampa plonesnė ir labiau nukrenta, o tai sukelia ekonominę spiralę paliktose bendruomenėse.

Daugiau: Memfio srities ligoninės prisitaiko prie COVID-19 iššūkių, o kyla daugiau netikrumo

Šelbio apygarda: tęsiantis hospitalizavimui dėl COVID-19, ligoninės atlieka didelio masto vidinius tyrimus

„Jie yra ne tik geriausiai apmokami darbai, bet ir didžiausias bendruomenės verslas, todėl žmonės, teikiantys jiems prekes ir teikiantys paslaugas, labai nukenčia“, – sakė Nealas. „Kai ligoninė užsidaro, dingsta visos bendruomenėje išleistos pajamos iš ten dirbusių žmonių, o tai dar labiau apkrauna ekonomiką tose kaimo vietovėse. Be to, dar įžeidus sužalojimą, beveik įmanoma įdarbinti naujas įmones, kurios galėtų persikelti.

Kaimo ligoninės uždarymas paveikia beveik visus bendruomenės aspektus. Ten dirbę medicinos specialistai išvyksta ieškoti naujo darbo. Kavinės, pamaitinusios jų rytą, ir pietūs pamaitinusios valgytojos pradeda vargti.

Contents